Yardım & Destek

Hakkımızda
Trendbuyukbeden'de öncelikler müşteri ile başlar ve müşteri ile biter. Ne de olsa, biz alışveriş yapmayı seven bir grup kadınız ve birkadının "alışveriş terapisinden' ne istediğini tam olarak biliyoruz.

Trendbuyukbeden olarak yıllarca büyük beden modası üzerinde çalıştık.Bu yüzden mükemmel uyum oluşturma hakkında bir iki şey biliyoruz.

Moda herzaman ve herkese.Trendbuyukbeden.com büyük beden en moda ürünleri, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir.Müşterilerimiz büyük beden modası üzerine en son trendleri, güncel moda haberlerini ve stil danışmanlığını çevrimiçi olarak bulabilirler.


Trendbuyukbeden.com'da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. trendbuyukbeden.com'da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez. 


VİZYON,MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

Kendini sürekli yenileyen yapısıyla fark yaratan, moda anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve global bir marka olarak dünya çapında tanınan bayan hazır giyim firması olmak.

Kendine has tarzı ve çizgisiyle en kaliteli ürün ve hizmeti en iyi şekilde sunarak müşterisine katma değer yaratan, kurum kültürünün getirmiş olduğu dürüstlük, güvenilirlik, esneklik ve insanlara olan saygıdan ödün vermeyerek imajını korumak, dünya kadın modasına yön vermek ve dünya moda devleri arasında yerini almaktır.

. Rekabetçi fiyat noktasında en iyi fiyat ve kalite güvencesi,
. Yüksek müşteri memnuniyeti,
. Hızlı Moda Takipçisi,
. Üstün nitelikli Çalışan kadrosu,
. Sorumluluk bilinci


Zamanında teslim
Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.

İade kolaylığı
Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*
%HSaat
%MDakika
%SSaniye
%-dGün
%HSaat
%MDakika
%SSaniye
%-wHafta
%-dGün
%HSaat
%MDakika
%SSaniye
%HSaat
%MDakika
%SSaniye
%-dGün
%HSaat
%MDakika
%SSaniye
%-wHafta
%-dGün
%HSaat
%MDakika
%SSaniye